Реколекції для вчителів.

В Ярмолинцях, в будинку сестер Серцянок з 12.01. - 14.01., відбулись духовні вправи для вчителів.
Тема реколекцій: "Як горіти, щоб не вигоріти."
Вів реколекції отець Володимир, домініканець. Отець навчав, що потрібно скласти жертву з себе і присвятити себе її для Бога і для ближнього.
Великою допомогою є особиста зустріч з Христом. Він вибирає дорогу, яка нам не пасує.
Ісус народився в стайні, втікав до Єгипту, помер на Христі.
Потрібно виховувати себе, щоб прийняти страждання, через любов і покору. Особлива любов повинна бути для дитини, яка страждає. Без прийняття страждання в своєму серці, ми не можемо прийняти страждання другої людини. Отець навчав, щоби підійти до себе, як учень і учениця. Ісусе, ти передімною - а я за Тобою. Бути вчителем, чи вихователем - це є покликання, так, як бути священником, монахом чи медиком. І з цього виникає глибокий мир і перспектива щастя, знайшовши скарб у своєму житті, не дивлячись на заробітну плату. Потрібно бути завжди вірною, бо витрвати без довіри і віри - не можливо. І потрібно розпізнавати, чию волю я виконую?
Реколектантки приїхали з Хмельницького, Чорного Острова, Шарівки та Ярмолинець.Вони багато молились, спілкувались, обмінювались досвідом та дивились повчальний фільм. Виставлений Ісус у Пресвятих Дарах допомагав їм в усьому, розігріваючи їх серця та освітлюючи їх розум. Настрій також піднімали веселі колядки.
Підготувала с.Марія Мергут.
Більше фото в галереї.