ПАТРІОТИЧНИЙ КВЕСТ.

Згромадження
Дочок Найчистішого Серця Пресвятої Діви Марії (Серцянки)
цього року було одним з п’ятнадцяти Згромаджень,
які активно включились в проведення Патріотичного Вечору
в рамках Дієцезіального Дня Молоді в м. Хмельницькому.
Унікальність цього Вечору полягала в тому, щоб допомогти молодому християнинові
поглибити і розвинути любов до Батьківщини через розкриття чеснот Святих засновників Згромаджень.
Цей захід мав формат квесту.
Як це виглядало?
Представники чернечих спільнот повинні були розташуватися в різних, визначених на карті станціях. Їхнє завдання полягало в тому, щоб за чотири хвилини коротко, змістовно і креативно розповісти про своє Згромадження, дати коротеньке завдання на згуртування всієї групи, а головне, відкрити чесноту свого Засновника - порада сучасній молоді як стати добрим громадянином своєї Батьківщини.
Саме любов до Батьківщини рухала життям о. Гонората Козьмінського, засновника нашого Згромадження: Дочок Серця Марії, як і усіх утворених в часі переслідування релігійного життя. Саме ця чеснота сподвигнула блаженного молитись і творити, новий, на той час, спосіб служіння в Церкві Господу.
Ця чеснота була ключовим словом, яке дозволяло групі рухатись вперед до наступних станцій. Таких груп було п’ятнадцять.
Для кожного учасника сестри давали в подарунок закладки до книг і маленькі сувої з думками наших святих Засновників, які приготувала с. Ядвіга.
Молодь була захоплена пізнавальною грою. Активність була на всі сто відсотків, не дивлячись на те, що квест тривав майже дві години. Видно було, як світилися очі і з яким зацікавленням слухали про богопосвячене життя. Панувала дружна та радісна атмосфера.
Нехай наш бл. о. Гонорат Козьмінський, який був прикладом незламної вірності своїй Вітчизні і витривалим будівничим любові в серцях молодого покоління, молиться за нас!
Підготували:
С.Гелена і с. Інна.