Науково - катехетична зустріч.

З 25 по 27 лютого 2019 р. в м. Бердичеві відбулась Науково-Катехетична Зустріч для Сестер Катехиток, яку організувала Рада Конференції Вищих Настоятельок в Україні.
Сестри зі Згромадження Дочок Серця Марії ( Серцянки ) взяли теж активну участь у цій зустрічі. Перший виклад провів о. Міхал Воцял СДБ про психологічні аспекти та проблематику виховання сучасної молоді.
Другий виклад мав тему: « Методи біблійні в сучасній катехезі», яку надзвичайно цікаво розкрили викладачі християнської Школи «Всесвіт», що знаходиться в м. Житомирі. Цей виклад мав формат майстер-класу й містив практичну методику викладання катехези.
Другий день сестер був не менш насиченим. В першій половині дня для катехиток виступив психолог пан Олег Следь. Він розкрив напрямки розвитку молодого покоління та поділився своїм практичним досвідом праці з дітьми та підлітками.
Далі для сестер служив о. Юзеф Кухарчик ( ОСD). Конференція була на тему: « Виміри життя катехита». За основу конференції отець Юзеф взяв відомий вислів папи Франциска, які звернув до катехетів: « Не вистачить працювати катехеткою, треба нею бути.» Також спільну зустріч супроводжувала молитва. Св. Літургія, Адорація, Літургія Годин були найважливішими пунктами дня.
Сестри поділилися своїм досвідом пережитих днів і ствердили, що є велика необхідність в проведенні подібних заходів.
Богу подяка за всіх добродіїв та організаторів цієї зустрічі!
Підготувала с.Гелена Гонгало.