Сьогодення

      Головний будинок Сестер знаходиться в Польщі, в Новому Місті. Це материнський дім де перебуває Матір Генеральна. Крім Польщі, Сестри працюють на Україні, Білорусії, Литві, Латвії, Італії та Бразилії. На Україні на сьогоднішній момент працюємо в дусі завдання Засновників: з дітьми і молоддю проводячи катехези, ведемо будинки для дітей – сиріт, та усюди де виникає потреба Церкви.

На Україні  утворено Вікаріат Згромадження. В Україні  на сьогодні Сестри Серцянки працюють в Києві, Житомирі, Хмельницькому, Ярмолинцях, Львові.Головний будинок знаходиться у смт.Ярмолинцях. Ведуть сестри 5 будинків для дітей – сиріт де знайшли свій дім 42 дитини.

      Сьогодні, в щоденному житті намагаємось знову і знову відновлювати ідеал, що це означає: «Марія – наша Матір, а ми – ЇЇ Дочки.» Наші часи, це надзвичайні часи, це ера Серця Марії, це вік виконання фатімських обітниць, це час Папи Фатіми – Блаженного Йоана Павла ІІ.

Існує заповіт, що тепер наступить великий культ Серця Марії, що здійсниться відродження світу через молодь, котра живе Богом.

На початках праця Серцянок скерована була на землі царської Росії аж по Сибір. Це були :Литва - Вільнюс.Україна -  Київ, Житомир, Плоскивів,(Хмельницький), Вінниця, Камянець - Подільський. Росія - Санкт Петербург,Москва, Томськ, Омськ, Новосибірськ, Іркутськ,Челябінськ. А від 1923 року на землі Польщі.

Сестри працювали в школах, у навчальних закладах, навчаючи молодь різних професій, вели сиротинці, дитячі садки, курси шиття, виховували дітей в дусі віри та християнської моралі. До ІІ Світової Війни під опікою Сестер була велика кількість дітей та молоді. Після визволення Польщі Сестри мали в загальному понад 3000 тис. «підопічних».

Після важких часів репресій та переслідувань, під час котрих у сестер відбирали будинки чи позбавляли праці, відбирали у державні будинки дітей, котрі знаходились під опікою Сестер, намагаємось повернутись до завдання, дорученого Отцем  Засновником.

      Тепер, коли Укаїна незалежна, ми повертаємось знову до нашого завдання, яке доручив нам Отець Гонорат. Працюємо у опікунчо - виховному напрямку: Сестри ведуть катехези серед дітей та молоді, та працюють в будинках для дітей - сиріт. А також усюди там де Церква потребує допомоги: органістками, в бюро Єпископа, та "Карітас"  у світлицях, благодійних їдальнях, у осередках відпочинку "Карітас".