Про гасло Згромадження

«Серце Марії прибіжище наше»

ПРИВІТАННЯ:

«Нехай буде прославлене Найсвятіше Серце Ісуса - Через Серце Матері нашої Марії.»

« Честь Серцю Марії – від нас і від цілого світу.»

Вищеподані гасла і заклики вживаються щоденно в Згромадженні Сестер Серцянок, і багатомовно свідчать про нашу Марійну духовність. Її джерело випливає із заповіту Ісуса, котрий вмираючи на хресті, звернувся до Йоана: «Ось Матір Твоя» і таким чином дав нам усім Марію за Матір.
  В нашій формації,  опікунчо – виховній праці серед дітей та молоді, та в щоденному житті, намагаємось наново відчитувати що означає те що Марія є нашою Матір’ю, а ми - Її дочками.
   Наші часи це ера Серця Марії, це вік виконання фатімських обітниць, Папи Фатіми – Йоана Павла ІІ. Існує заповіт, що тепер наступить потужній культ Серця Марії, та довершиться відродження світу через молодь котра живе Богом.
   Чекаємо і прагнемо, щоб милосердне Серце Бога і Серце Марії зацарювало над світом, щоб було знищене усіляке зло, а доброта і любов ясніла усім людям і вела до неба.
   Наші Засновники повчали Сестер, щоб любов, доброту і милосердя безпосередньо черпали з Непорочного Серця Марії, і несли ці скарби до потребуючих сердець, особливо дітям та молоді.
   Наслідуючи Христа Бога – Людину вбогого, покірного, слухняного та розіп’ятого – приймаємо Євангеліє як найвищу регулу життя так, як це робив Святий Франциск з Асіззі. За його прикладом поширюємо послання Миру та Добра. Черпаємо з великого скарбу францисканської духовності і заново, постійно відкриваємо справжню радість.